Wydawnictwo

Wydawnictwo Impuls

Hasłem, które nam przyświeca, jest stwierdzenie Glenna Domana: „Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki.”

W niektórych wydawanych czasopismach ogłaszamy konkursy. Na ich uczestników czekają atrakcyjne nagrody: sprzęt sportowy, książki, zabawki i koszulki z logo Wydawnictwa. Zachęcamy do udziału w zabawie. Każdy ma szansę na wygraną!!! Czekamy na Wasze listy!

Nasze wydania specjalne redagujemy zgodnie z Waszymi sugestiami. Staramy się, by każdy znalazł coś dla siebie: malowanki z wierszykami, książeczki do samodzielnej nauki języków obcych, terminarzyki na rok szkolny oraz kalendarzowy... Po prostu – jesteśmy z Wami i dla Was!

Tytułów prasowych Wydawnictwa IMPULS szukajcie w kioskach „Ruch”" oraz innych punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju. Publikacje można również zakupić w internetowym dyskoncie książkowym Aros (aros.pl).

Niektóre z proponowanych przez nas czasopism można zaprenumerować lub zamówić w Wydawnictwie do wyczerpania się nakładu.

Nasz adres:
15-875 Białystok
ul. Krakowska 5
telefon i faks:
(85) 746-03-64
redakcja@wydawnictwo-impuls.com.pl